JUST ME. JUST TEREZA.

Je to přesně rok a půl, co jsem si založila svůj první blog – FASHIONTERY. Proč zrovna tento název? No, protože před rokem a půl jsem si myslela, jak moc mě slovo fashion vystihuje…

… jenomže o rok a půl později mám o tunu a půl lehčí šatník i smýšlení.

Je půl jedné ráno a já sedím u stolu a přemýšlím, jak napsat svůj úvodní článek. Článek, díky kterému odstartuji svůj již druhý internetový šuplíko-deník plný textů.

FASHIONTERY byla moje prvotina, moje dítě, moje tvorba … i když to bych lhala. Ano, četli jste moje texty, viděli jste můj obličej, ale nepracovala jsem na něm jenom já. A to je přesně ONO, to mi vadilo.

Věděla jsem moc dobře, co mě baví, co mě naplňuje a co mě dělá šťastnou. V první řadě jsou to písmenka, pak slova, z toho věty a ve výsledku samotná skladba vět tvořící dané myšlenky. A tohle považuji za dost pádný důvod k tomu začít znovu. Začít nový blog, který bude dělat šťastnou především mě a pak doufám, že i Vás.

Příchozí – čtenáře, zvědavce nebo podobně smýšlející lidi jako já.

Vítej! Ať jsi holka, kluk, hermafrodit, alkoholik, filantrop, nebo třeba antropolog. Jsi vítán, ať jsi kdokoliv.

Mí příznivci, čtenáři staré FASHIONTERY, určitě moc dobře poznáváte staré texty, které jsou teď online i na JUSTEREZA. Ano, nechala jsem zde pár článků, které jsem psala již před rokem, možná i dřív. Důvod? Jednoduchý. Jsou to články, které ve mně neustále vyvolávají určité pocity a nechci se jich vzdát. Byla jsem to já, a hlavně jsem to stále já.

Možná jste zvědaví o čem bude nová JUSTEREZA. Upřímně? Bude hlavně o mně, o mém životě, o mých pocitech, o mých myšlenkách. Pokud se v nich najdeš, nebo najdeš v nich inspiraci, anebo naopak budeš zastávat absolutní proti názor, tak mi to řekni/napiš/zavolej, protože o tom to je! Sdílet/mluvit/propojovat a zároveň se od sebe navzájem učit.

Takže DĚKUJI, že jsi na můj blog přišel/přišla a budu doufat, že i znovu přijdeš. Proto se s Tebou nebudu loučit a budu se opět těšit, ale nad jinými řádky.

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *